: 7.8
درحال بارگذاری...

بهترین پیشنهاد

The Best Offer
91 / 100
دانلود فیلم بهترین پیشنهاد با لینک مستقیم
بهترین پیشنهاد

دانلود رایگان فیلم

درباره فیلم
فیلم  به کارگردانی جوزپه تورناتوره در سال 2013 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایتالیا و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی می‌باشد. در این فیلم جفری راش، جیم استرجس، سیلفیا هوکس، دونالد ساترلند، فیلیپ جکسون , درموت کرولی به هنرمندی پرداخته‌اند.

بهترین پیشنهاد

دانلود قانونی فیلم

داستان فیلم
بهترین پیشنهاد به ایتالیایی: La migliore offerta فیلمی به کارگردانی جوزپه تورناتوره و محصول سال ۲۰۱۳ ایتالیا است. از بازیگران آن می توان به جفری راش، جیم استرجس، سیلفیا هوکس و دونالد ساترلند اشاره کرد. موسیقی این فیلم ساختهٔ انیو موریکونه، آهنگساز ایتالیایی و برندهٔ تندیس بهترین موسیقی سال از آکادمی سینمای اروپا است. بهترین پیشنهاد، عنوان بهترین فیلم سال ۲۰۱۳ را در جوایز دیوید دی دوناتلو و روبان نقره ای از آن خود کرده است. ؛.

بهترین پیشنهاد

دانلود رایگان فیلم

این فیلم به لطف فیلمبرداری حرفه ای و تفصیلی فابیو زماریون شگفت انگیز به نظر می رسد. عمارت کلر شاهکار طراحی تولید و طراحی هنری است. عمارت در عین حال قدیمی و جادویی به نظر می رسد ، مکانی که در آن شخص می توان برای همیشه پنهان کرد.داستان در باره یک دلال بزرگ آثار هنری است که کلکسیونِ ارزشمندی را دور از چشم دیگران برای خود فراهم کرده است. او طی سال ها آثار هنریِ باارزش دیگران را با کم ترین قیمت خریداری کرده است. پس از مدتی، زن جوانی وارد زندگی او شده و آن ها به یکدیگر علاقه مند می شوند و …

بهترین پیشنهاد

دانلود قانونی فیلم

به بهترین پیشنهاد امتیاز دهید.
1ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...